Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 20 RR6875WH - černý

Kód: M-RR6875WH
Neohodnoceno
Značka: Rowenta
6 999 Kč –34 %
Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 20 RR6875WH - černý
6 999 Kč –34 % 4 599 Kč
Dodání 1-2 týdny

robotický vysavač • vhodný na všechny typy tvrdých podlah • k vysávání i vytírání • 3 režimy úklidu • metodická navigace • infračervené senzory • maximální hlučnost 65 dB • objem zásobníku na prach 0,25 l • provozní doba na jedno nabití 150 min • automatické dobíjení v dokovací stanici

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Robotický vysavač Rowenta 

Uklízení je namáhavá a nevděčná činnost. Věnujete ji tolik času, a výsledek je přesto znát jen krátkou dobu. Přenechte část nepříjemných úklidových povinností robotickému vysavači Rowenta. Vysaje i vytře, zbaví váš byt toho nejjemnějšího prachu. Robotický vysavač je šikovný pomocník. Kdo ho pozná, už si bez něj nedokáže představit život. 

Účinné čištění všech typů tvrdých podlah 

Robotický vysavač je vybaven hned třemi kartáči, kterými účinně čistí všechny typy tvrdých podlah. Silný proud vzduchu se stará, aby nikde nezůstalo ani smítko. Vysavač spolehlivě uklidí celou místnost včetně špatně dostupných rohů. Vybrat si můžete ze tří různých režimů úklidu: režim náhodného kličkování, režim náhodného vysávání v místnosti a režim pro okraje místnosti. Kombinací režimu náhodného kličkování či vysávání s režimem určeným pro okraje místnosti dosáhnete dokonale čisté podlahy. Sami přitom nemusíte vyvíjet žádné úsilí, můžete klidně ležet a číst si.  

 

Možnost naprogramování

Systém plánování zahrnuje až 7 programů, které můžete využívat každý den v týdnu a mít tak váš domov neustále bez prachu.

 52222224525244552425

 

Vysávejte a vytírejte v jednom kroku

Dobrá úroveň úklidu je zaručena, díky kombinaci aktivního motorizovaného kartáče a dvou postranních kartáčů a je účinná i v rozích místnosti. Proud vzduchu snadno sbírá prach.
S doplňkovou funkcí mopu umožňuje nyní řada Explorer 20 vysávat a vytírat podlahy současně a odstraňovat tak i ten nejjemnější prach.

 

 

Naplánujte si úklid, jak potřebujete 

 Vysavač má plánovací kalendář, který umožňuje naprogramovat až sedm různých programů na týden. Nastavte vysavač tak, aby každý den vysával a dvakrát do týdne k tomu i vytřel. Udržujte svůj domov stále dokonale čistý. 

 

Bezpečná a spolehlivá navigace

Robotický vysavač dokáže sám projít všechny kouty vašeho domova a dokonale je uklidit. Pomáhají mu v tom infračervené snímače. Aby se robot vyhnul překážkám, hlídá snímač nerovnosti. Díky němu dokáže rozpoznat, kde začínají schody a vy se nemusíte bát, že se z nich skutálí. Vybaven je také nárazníkem. Po skončení provozu nebo po vybití baterie se robot automaticky vrátí do dokovací stanice. 

 

Nabije se sám v dokovací stanici 

 Robotický vysavač se automaticky nabíjí v dokovací stanici. Aby se k ní snadno dostal, musíte ji vhodně umístit. Měla by stát na rovném, hladkém povrchu. Kolem ní by měl být prázdný prostor: nejlépe jeden metrů vpravo i vlevo a alespoň dva metry před stanicí. Napájecí kabel dokovací stanice mějte vždy zapojený. V opačném případě by automatické nabíjení nefungovalo, vysavač by dokovací stanici nenašel. Úplné nabití trvá přibližně šest hodin. Vysavač pak zvládne zhruba 150 minut provozu

 

 

Údržba robotického vysavače 

Údržba robotického vysavače není nijak složitá. Vašim úkolem bude nejlépe po každém úklidu vyprázdnit zásobník na prach a jeho těsnění otřít hadříkem. Kdybyste zásobník pravidelně nevysypávali, vysavač by neuklízel efektivně. Občas zkontrolujte také čistotu filtrů. 

 

104692941147272

 3 režimy úklidu

 Robotický vysavač Rowenta RR6875WH disponuje 3 režimy úklidu. Režim náhodného kličkování, režim náhodného vysávání v místnosti a    režim pro okraje místnosti snadno přemění robota na dokonalého partnera při úklidu v různých částech domu. Pro komplexní plochy používejte režim náhodného kličkování nebo náhodné vysávání místnosti, pokud potřebujete, aby byla místnost výsledky čištění do 30 minut. K čištění okrajů místnosti při stěnách a rozích použijte režim pro okraje místnosti. Vyberte si z 3 režimů úklidu podle Vašich potřeb, a mějte dům jako ze škatulky.

 

Specifikace
Technologie: otočný centrální kartáč
Typ kartáče: nylonový kartáč
Boční kartáč: 2
Motorizace: univerzální motor
Mopování: ano
Úklidové režimy: *3 (Random, Random Room, Edge)
Výkonové stupně: 1
Monitoring překážek: infračervené senzory
Senzory proti pádu ze schodů: ano, 3 senzory
Typ baterie: Lithium ion
Provozní doba (min. poloha): 150 min
Čas dobíjení: 6h
Způsob nabíjení: dokovací stanice
Samonabíjení
Řídicí systém: ano, dálkové ovládání
Objem zásobníku na prach : 0.25 l
Úroveň hluku: 65 dB(A)

Obsah balení: Robotický vysavač Rowenta Explorer Serie 20 RR6875WH - černý + příslušenství

Doplňkové parametry

Kategorie: Robotické
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 4 kg
Doba provozu: 150 min
Objem nádoby na prach: 0,25 l
Stav: Nový
Výrobce: Rowenta

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: