Proč nakupovat u nás

Jsme česká rodinná firma s dlouholetou tradicí

Společnost TLI s.r.o., která provozuje tento e-shop byla založena v roce 1996. Jsme rodinná firma a záleží nám na spokojenosti našich zákazníků.

 Kvalitní a ověřené výrobky

V našem online obchodě najdete pouze kvalitní a prověřené výrobky od tuzemských i zahraničních výrobců. Naším cílem je budovat dlouhodobý vztah se zákazníky a postupně nabídnout vše potřebné pro běžný život rodiny se zaměřením na bydlení, zahradu a děti. Naší nabídkou chceme uspokojit poptávku všech generací. Prodáváme takové zboží, které splní Vaše představy a nároky včetně požadavku na bezpečí a je certifikované pro uvedení na trh v České republice.

Reálné sliby  včetně termínů dodání

Dodací lhůty se mohou u jednotlivých druhů zboží lišit. Je to dáno tím, že některé výrobky nejsou momentálně dostupné na skladě popř. se vyrábějí tzv. "na míru". Vždy se však snažíme uvádět takové dodací lhůty, které můžeme reálně dodržet . Naše obvyklé dodací lhůty jsou od 3 do 10ti pracovních dnů, jednotlivě se mohou vyskytnout i dodací lhůty delší. Tuto informaci najdete u jednotlivých výrobků.  

Individuální přístup a zákaznický servis

Naší prioritou je dlouhodobý vztah s našimi zákazníky a jsme si vědomi toho, že někomu vyhovují moderní on-line způsoby komunikace a někdo jiný upřednostňuje tradiční způsoby osobní komunikace. Naši pracovníci obchodní i zákaznické podpory jsou připraveni se Vám věnovat po celou dobu nákupu a podpořit Vás při řešení individuálních potřeb. Rádi Vám poradíme s výběrem zboží a následně poskytneme potřebnou podporu i v dalším procesu jeho dodání. O stavu dodání zboží jste průběžně informováni prostřednictvím mailů a přesně víte, kdy jsme Vaši objednávku přijali, kdy je z naší strany potvrzena, kdy je expedována a kdy k Vám dorazí. Současně máme na našich stránkách řadu užitečných pomůcek, návodů i formulářů, s jejichž pomocí spolu s Vámi vyřešíme i vzniklé nestandardní situace.

Na spolupráci s Vámi se těší celý tým FAMIRO.cz