Žehlička na vlasy Cecotec Bamba RitualCare 890 Titanium

Kód: F-0128
Výprodej Expedice do 2 pracovních dnů
Značka: Cecotec
849 Kč
Skladem
  • Příkon: 42 W
  • Napětí: 100 - 240 V ~ 
  • Povrch: Titan
  • Teplota: 140 ° - 220 ° C 
  • Volení teploty
  • Vhodný pro všechny typy vlasů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žehlička na vlasy Cecotec Bamba RitualCare 890 Titanium

Pokročilá titanová žehlička na vlasy s ultrajemnými deskami navrženými ke zlepšení klouzání po vlasech a generování minimálního tření na vlasech, což snižuje jejich tahání a lámání během používání. Navrženo pro dosažení dokonalého narovnání a pružných vln a kadeří, bez krepatění. S 3D plovoucími deskami vyrovnává tlak na vlasy a udržuje stálý kontakt mezi deskami a pramenem. Nastavitelná teplota mezi 140 a 220 ° C, s 5 předdefinovanými nastaveními teploty, vhodné pro jakýkoli typ vlasů. Automatické bezpečnostní vypnutí po 30 minutách nečinnosti. 3 m kabel a 360 ° otočný systém pro naprostou volnost pohybu.

TITANOVÝ POVLAK

Pokročilé titanové desky Bamba RitualCare 890 Titanium byly navrženy tak, aby poskytovaly maximální kontrolu a přesnost vašich účesů, zlepšovaly klouzavost a přenos tepla.

MULTISTYLE

Naše žehlička je navržena jako styl 2 v 1, ideální pro dosažení dokonalého narovnání jedním tahem a tvorbu pružných vln a kadeří.

3D PLOVOUCÍ DESKY

3D plovoucí desky, které dokonale vyrovnávají tlak na vlasy a udržují stálý kontakt mezi deskami a pramenem vlasů. To umožňuje mnohem lepší povrchovou úpravu při menším počtu tahů a snižuje poškození vlasů.

MAXIMÁLNÍ SKLUZ

Desky dosahují maximálního klouzání, snižují tahání a lámání vlasů během používání. Žehlení vlasů je tak snazší a pohodlnější.

TEPLOTA MEZI 140 ° C - 220 ° C

Má nastavitelnou teplotu mezi 140 ° C a 220 ° C, v 5 předdefinovaných teplotních úrovních, aby přizpůsobila ideální teplotu vašim vlasům, s dokonalým rozložením tepla a získávala homogenní výsledky od kořínků po konečky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Malé spotřebiče
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 1 kg